Enremo

Послуги


Notice: Undefined offset: 0 in /home/uh425228/domains/enremo.ua/private_html/media/zoo/applications/jbuniversal/templates/catalog/renderer/item/poslugi/teaser.php on line 17

Компенсатори та інше...

EVOTEK

Котлочистильні роботи, роботи з очищення енергетичного і промислового обладнання

Ми виконуємо роботи з чистки зовнішніх і внутрішніх поверхонь нагрівання котлів усіх типів від накипу, нагару, шлаку і золи. Розшлаковуємо екрани пальників. Чистимо топки, газоходи, електрофільтри, бункери, трубчасті повітропідігрівники, циклони, скрубери, колектори, канали гідрозоловидалення, трубні пучки конденсаторів, водо-пароперегрівники та охолоджувачі котлів всіх типів. Також виконуємо роботи з очищення конденсаторів та іншого теплообмінного обладнання електростанцій та промислових підприємств від всіх видів занесення за допомогою гідроструменевих очисних установок високого тиску до 1500 бар. Співпраця з нами у цьому напрямку – це збільшення теплопередачі у теплообмінниках, зростання теплосприйняття поверхонь нагрівання.

Отримати консультацію Консультація
Наша досвідчена команда буде утримувати ваш проект в ідеальному стані. Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб забезпечити високу якість виконання робіт і швидкий ремонт.

Наші інженери, котлоочисти, обмурівельники та ізолювальники мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи. Найбільше: ми любимо те, що ми робимо, і ми дбаємо про успіх наших партнерів. Співпраця з Енремо є основою успіху Вашого проекту!
© 2018 Enremo
Всі права застережено
Закрити