Enremo

Котлочистильні роботи, роботи з очищення енергетичного і промислового обладнання

Послуга надається в таких галузях:
Паливна промисловість
Електроенергетика
Деревообробна промисловість
Цукрова промисловість
Нафтохімічна промисловість

Ми виконуємо роботи з чистки зовнішніх і внутрішніх поверхонь нагрівання котлів усіх типів від накипу, нагару, шлаку і золи. Розшлаковуємо екрани пальників. Чистимо топки, газоходи, електрофільтри, бункери, трубчасті повітропідігрівники, циклони, скрубери, колектори, канали гідрозоловидалення, трубні пучки конденсаторів, водо-пароперегрівники та охолоджувачі котлів всіх типів. Також виконуємо роботи з очищення конденсаторів та іншого теплообмінного обладнання електростанцій та промислових підприємств від всіх видів занесення за допомогою гідроструменевих очисних установок високого тиску до 1500 бар. Співпраця з нами у цьому напрямку – це збільшення теплопередачі у теплообмінниках, зростання теплосприйняття поверхонь нагрівання.

Досвід у таких роботах:

ТзОВ «ЕНРЕМО» створене в квітні 2016 року, як аутсорсінгове підприємство на основі відокремленого підрозділу ЛЬВІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ ПАТ ДТЕК ЗАХІДЕНРГО яке було створене в 1972 році. Спеціалісти нашого підприємства мають багаторічний досвід виконання робіт і на підставі досягнутих знань і досвіду пропонуємо: 

  • Своєчасну і якісну очистку Вашого обладнання в стислі терміни
  • Оптимальний підбір методів та інструментів для якісного і безпечного виконання робіт з очищення Вашого обладнання
  • Високоякісне очищення гідроструменевим методом Ваших теплообмінників, резервуарів, випарників, кулерів, трубних пучків та іншого обладнання від самих складних видів відкладень та занесень
Задіюємо таких спеціалістів:
  • Майстер
  • Котлочистильники
  • Оператор високонапірної машини
Технології:

Наша компанія має багаторічний досвід виконання даних робіт на теплових електростанціях, роботи виконуються в повній відповідності до технічних норм і правил, в тому числі:

  • Очищення поверхонь механічним методом, з використанням ручного і пневматичного інструменту
  • Омивання обладнання
  • Гідроструминне очищення машиною високого тиску, це самий ефективний спосіб очищення самих складних відкладень і накипу за допомогою водяного струменя який утворюється за допомогою подачі 
Отримати консультацію Консультація
Дізнайтеся більше про виконані нами роботи по ремонту котлів, турбін та допоміжного обладнання
Детальніше
© 2018 Enremo
Всі права застережено
Закрити