Enremo

Промислова ізоляція. Ремонт теплової ізоляції, металопокриття. Обмурівельні роботи

Послуга надається в таких галузях:
Паливна промисловість
Електроенергетика
Деревообробна промисловість
Цукрова промисловість
Нафтохімічна промисловість

Ми виконуємо роботи з виготовлення та ремонту теплової ізоляції, металопокриття, обмурівки котлоагрегатів, турбогенераторів, трубопроводів, резервуарів електростанцій та обладнання, трубопроводів, резервуарів промислових підприємств. Співпраця з нами у цьому напрямку – це зменшення теплових втрат під час експлуатації обладнання.

Досвід у таких роботах:

ТзОВ «ЕНРЕМО» створене в квітні 2016 року, як аутсорсінгове підприємство на основі відокремленого підрозділу ЛЬВІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ ПАТ ДТЕК ЗАХІДЕНРГО яке було створене в 1972 році. Спеціалісти нашого підприємства мають багаторічний досвід виконання робіт і на підставі досягнутих знань і досвіду пропонуємо: 

 • Оптимальний підбір теплоізоляційних матеріалів, що дозволить збільшити термін їх використання і оптимізувати фінансові затрати
 • Виконання з'ємної теплоізоляції запірної арматури, фланцевих з'єднань і обладнання, що в результаті зменшує втрати тепла і дасть можливість виконувати ремонтні роботи не пошкоджуючи ізоляцію
 • Високоточний розкрій елементів захисного покриття різноманітної конфігурації і типорозмірів (ізоляція трубопроводів і обладнання різного ступеня складності)
Задіюємо таких спеціалістів:
 • Інженер проектувальник
 • Ізолювальник з термоізоляції
 • Ізолювальник-плівочник
 • Вогнетривник
 • Слюсар-ремонтник
Технології:

Нашою компанією виконуються теплоізоляційні роботи в повній відповідності до технічних норм і правил, в тому числі:

 • Ізоляційні роботи на об’єктах енергетики
 • Теплоізоляція трубопроводів теплових мереж і надземної, і канальної прокладки
 • Теплоізоляція трубопроводів, резервуарів, газоходів, обладнання , повітроводів ТЕС, ТЕЦ і котельних
 • Теплоізоляція трубопроводів і обладнання технологічних установок і інженерних мереж промислових підприємств

Знаючи властивості сучасних матеріалів, наша компанія успішно проводить роботи по підсиленій ізоляції труб за допомогою інноваційних технологій.  На сьогодні використовуються різноманітні інноваційні матеріали і способи ізоляції труб. Для теплоізоляції використовуються мінераловатні циліндри та мати.

 • Циліндри з мінеральної вати  дозволяють досягати високих ізоляційних властивостей і зручні для монтажу. Використовуються також ламельні, прошивні мати. Для підсилення ізолювальних властивостей використовується алюмінієва фольга , для кріплення дріт та монтажні хомути.
 • Ламельний мат використовується для ізоляції трубопроводів різного діаметру, для тепло- і пароізоляції при температурі  поверхонь вище 250 градусів. Це полоси мінерального волокна, приклеєні до алюмінієвої фольги, які відзначаються високими характеристиками міцності і малою деформацією.
 • Для ізоляції каналів вентиляції використовують прошивний мат – це негорючий матеріал з мінеральної вати, який має звукоізоляційні властивості. Може бути обкладка склополотном або алюмінієвою фольгою. Для жорсткості використовується оцинкована стальна сітка, прошита дротом. Така підсилена ізоляція труб потребує певного досвіду і знань. Вона продовжує термін служби обладнання, забирає небажані ефекти у вигляді шуму.

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/uh425228/domains/enremo.ua/public_html/media/zoo/applications/jbuniversal/elements/jbgallery/jbgallery.php on line 142

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/uh425228/domains/enremo.ua/public_html/media/zoo/applications/jbuniversal/elements/jbgallery/jbgallery.php on line 186
0104
Отримати консультацію Консультація
Дізнайтеся більше про виконані нами роботи по ремонту котлів, турбін та допоміжного обладнання
Детальніше
© 2018 Enremo
Всі права застережено
Закрити