Enremo

Про компанію

Історія компанії

ТзОВ «ЕНРЕМО» зараєстровано 25.04.2016 року. В червні 2016 року були переведені перші працівники з ремонтного підрозділу Львівенергоспецремонт ПАТ «ДТЕК Західенерго». Станом на 2018 в складі підприємства налічується більше триста працівників. Спеціалісти нашого підприємства мають багаторічний досвід виконання робіт з ремонту тепломеханічного обладнання, обстеження та паспортизації будівель і споруд, а також їх ремонт. Ми маємо всі необхідні для проведення робіт дозволи, ліцензії і сертифікати. Основні роботи зосереджені на теплових електростанціях ПАТ «ДТЕК Західенерго», працюємо також і на ТЕС ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ТзОВ «Кроноспан УА, ТзОВ «Мебель-Сервіс», ТзОВ «Радехівський цукор»

Завдання нашої компанії

Запропонувати оптимальну вартість та високу якість для клієнтів, інвесторів, спираючись на передові і економічно-ефективні технологічні рішення, найвищі стандарти безпеки і охорони навколишнього середовища, оптимальні маркетингові стратегії та провідні управлінські практики.

Місія

Наша мета - створити найкращу пропозицію для клієнтів, співробітників та інвесторів, спираючись на передові економічно ефективні технологічні рішення, найвищі стандарти безпеки та потенціал - стимулююче середовище, оптимальні маркетингові стратегії та провідні управлінські практики.

Візія

Ми бачимо себе визнаними інноваційними гравцями в галузі. Ми бачимо нашу компанію як бажаного партнера у найвимогливіших проектах.

Наша команданайпотужніший ресурс!
0104

Незалежно від складності будь якого нашого проекту, ми усвідомлюємо що успішний результат - це в першу чергу фахова праця людей. Завдяки технологіям, обладнанню та інструментам ми можемо зробити свою роботу швидше, безпечно і якісно. Але основою всього є в першу чергу професіонали, які об'єднані у міцну команду компанії ЕНРЕМО.

 

Наша досвідчена команда буде утримувати ваш проект в ідеальному стані. Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб забезпечити високу якість виконання робіт і швидкий ремонт.

 

Наші інженери, котлоочисти, обмурівельники та ізолювальники мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи. Найбільше: ми любимо те, що ми робимо, і ми дбаємо про успіх наших партнерів. Співпраця з Енремо є основою успіху Вашого проекту!

Партнери

Найбільше: ми любимо те, що ми робимо, і ми дбаємо про успіх наших партнерів. Співпраця з Енремо є основою успіху Вашого проекту!
© 2018 Enremo
Всі права застережено
Закрити